Barový pult je ideální místo pro setkávání s rodinou. Navíc oživí vaši kuchyni

Kuchyně už dávno neslouží pouze k přípravě a rychlé konzumaci pokrmů. Ve stále více domácnostech je populární se u jídla scházet, ať už s rodinou nebo s přáteli. Kde jinde probrat váš den po návratu z práce a podělit se s ostatními o všechny novinky?

Místem, kde se zastavíte na skleničku nebo kam si přijdete dát drobné občerstvení, může barový pult (například zde). Toto místo nezabírá mnoho prostoru a zároveň oživí vaši domácnost. Stejně jako při nákupu jakéhokoliv nábytku si navíc můžete „vyhrát“ s jeho designem.

Místnost opticky rozdělíte

I jednoduše zařízená místnost tak bude vypadat živě a moderně a opticky ji rozčleníte na více částí. Přesně k tomu je barový pult vhodný i v případě, že nemáte v bytě či domě samostatnou kuchyň, ale obývací pokoj s jídelním koutem.

Díky kuchyňskému barovému pultu může být zábavnější i samotná příprava pokrmu. Pokud budete zrovna vařit nebo péct, mohou tu vaši blízcí trávit čas a komunikovat s vámi.

Různé typy pultů

A kam barový pult umístit? Tato část vaší domácnosti může buď přímo navazovat na kuchyňskou linku, případně lze zvolit i „ostrůvek“. Ten může být s linkou rovnoběžný, případně k ní přiléhat kolmo. Stejně tak lze zvolit různě zaoblené tvary.

Pokud si nejste jisti, jaké provedení zvolit, tak aby byl výsledek vkusný i praktický, obraťte se na bytové architekty. Ti vám poradí a dokáží vytvořit vybavení kuchyně přesně podle vašich představ.

© 2011-2024 HlinikoveZebriky.info, Barový pult